Targi Slow Fashion

Już za tydzień w stolicy kolejna, tym razem jesienna odsłona targów Slow Fashion. Jeśli ktoś z Was wyznaje zasadę ‚jakość ponad ilość’ i mówi zdecydowane nie tzw. szybkiej modzie, to targi Slow Fashion są idealną okazją, żeby to zamanifestować.

Zapraszam poniżej do obejrzenia montażu z poprzedniej, wiosennej edycji.

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie inaczej nosi się ubranie, okulary czy torebkę, kiedy poznam tego, kto je stworzył w zaciszu swojej manufaktury. Jakość tych rzeczy jest nieporównywalna do tego, co zwykle znajduję w sieciówkach, choć nie ukrywam są wyjątki.

To samo jest z kosmetykami. Na targach slow fashion odkryć można jak szeroka jest półka naturalnych kosmetyków. W trakcie poprzedniej edycji poznałam kilka marek, które teraz na stałe goszczą w mojej łazience i kosmetyczce. Dzięki rozmowom z właścicielami, nota bene prawdziwymi pasjonatami, wiem co stosuję i mam pewność, że sobie nie szkodzę.

Montaż zdjęć z poprzednich targów to tylko taki mały sampling marek, które możecie odkryć. Było ich tak wiele poprzednim razem, że nie dałam rady poznać wszystkich wystawców. Targi są slow więc nie popędzałam czasu. Starałam się poznać ofertę tych, z którymi rozmawiałam. Targi dały mi też możliwość poznania marek, ale nie obligowały do zakupów na miejscu. Wszyscy wystawcy mają opcję zakupów on-line. Można też zamówić coś pod wymiar, swoją potrzebę. To też jest fantastyczna opcja.

Cieszę się, że czeka mnie kolejny etap wchodzenia w slow fashion. W tym roku szykują się kolejne atrakcje – szukajcie informacji na fanpage Slow Fashion na Facebooku i na ich stronie. Dla tych, co nie dotrą obiecuję, że napiszę, albo zmontuję relację.

Slow Fix Blog

Obiecałam, że kolejny post będzie w formie filmu – relacji z targów Slow Fashion, gdzie odkryłam świat slow brandów. Pisałam już o kosmetykach, teraz chciałabym Wam przybliżyć marki odzieżowe, akcesoria słodkości, koktajle i …miejskie pojazdy.

Zajęło mi to chwilę, ale dało też ogromną frajdę.  Poczułam się trochę jak filmowiec. Wszystko od początku do końca sama zmontowałam!
Zapraszam do oglądania!

View original post

3 Comments

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s