Duński przepis na szczęście – prawdopodobnie najskuteczniejszy sposób wychowania

Ostatnie dwa wieczory z zapartym tchem czytałam  książkę autorstwa  żeńskiego duetu – duńskiego coacha i amerykańskiej dziennikarki, Iben Dissing Sandahl i Jessiki Alexander. Ich poradnik zatytułowany „Duński przepis na szczęście” wpadł mi w ręce przy ostatniej wizycie w Empiku.  Weszłam na szybko po jakąś lekką lekturę na urlop, kiedy zobaczyłam coś co  z góry wyglądało jak duży klocek lego. Wzięłam automatycznie jako zagorzały wielbiciel ‚zabawki stulecia’, jak nazwał klocki lego magazyn ‚Fortune’.

Nie zdawałam sobie sprawy,  że kupiłam jeden z lepszych poradników mówiący w prosty sposób o przepisie na szczęście, który płynie ze sposobu wychowania. Choć napisana lekko, zawiera dużo ważnych wątków, które oscylują wokół samoświadomości,  uważności i tzw. przeramowania.

 

Miałam wielką ochotę podzielić się z Wami szczegółami tego książkowego odkrycia. Uprzedziła mnie jednak Agata z Sarnie Życie , która zaprezentowała ją na swoim blogu. Po przeczytaniu jej posta stwierdziłam, że nie ma co się powtarzać skoro ujęła w nim wszystko, co sama chciałam napisać. Nic dodać, nic ująć! Przeczytajcie sami, a potem sięgnijcie po książkę!

Hygge i wychowanie po duńsku – książka nie tylko dla rodziców

 

 

 

 

 

2 Comments

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s