NIE PRZEGAP SZANSY! Jak&Jil znów zachęca do działania Tym razem PhotoChallenge 2019

Codziennie miliony ludzi na całym świecie szukają idealnego wyglądu i nie czują się dobrze z swoimi ciałami.

 

Z radością informuję Was, że po raz kolejny zostałam patronem wydarzenia organizowanego przez platformę modową Jak&Jil Tym razem jest to Photo Challenge 2019 dedykowany młodym fotografikom, którzy pragną wziąć udział w debacie na temat dyktatury piękna.

Jak&Jil jest platformą zakupową, która wywodzi się z jednego z najpopularniejszych blogów street fashion na świecie. Jako bloger i wielbicielka mody podziwiam to, co dotychczas osiągnęli czyli obecność platformy w 10 krajach. Przede wszystkim  jednak popieram to, co realizują dla wparcia zrównoważonej mody i właściwego postrzegania piękna.

Jak&Jil, podobnie jak ja, kocha modę wyprodukowaną w sposób zrównoważony i etyczny. Jej właścicielem jest start-up technologiczny Mucca, który ze względu na swoją specyfikę wierzy w przyszłość, a w modzie przyszłość należy do zrównoważonych marek. Dlatego w zeszłym roku stworzyli nagrodę Sustainable Fashion Awards (SFA) dla najbardziej zrównoważonych i innowacyjnych marek odzieżowych, aby  honorować je i jednocześnie zachęcać  projektantów do tworzenia takiej mody, która jest przyjazna ludziom i planecie. Więcej na ten temat znajdziecie we wpisie dotyczącym Sustainable Fashion Awards

W tym roku ogłosili konkurs  PhotoChallenge 2019 – Dyktatura Piękna w odpowiedzi na pilną potrzebę zdefiniowania na nowo piękna. Marzymy o świecie, w którym wszystkie rodzaje piękna są akceptowane, a każda osoba jest uwzględniona przez to, co czyni go innym. Ale dopóki nie stanie się to rzeczywistością, Jak&Jil chce znaleźć studentów z całej Polski oraz innych krajów, którzy podejmują niezbędne kroki, aby zmniejszyć wpływ Dyktatury piękna.

Akademicki konkurs PhotoChallenge daje możliwość wypowiedzenia się na temat piękna i wygrania nagrody za fotografię, która najlepiej odzwierciedla debatę i refleksję na temat Dyktatury Piękna.

Do otrzymania jest nagroda pieniężna w wysokości 4.000 USD (cztery tysiące dolarów). Zwycięzca otrzyma 3.000 USD (trzy tysiące dolarów), a kolejne 1.000 USD (tysiąc dolarów) zostanie przekazane na rzecz wybranej przez niego organizacji pozarządowej.

Nadesłane prace konkursowe zostaną ocenione przez komisję, która weźmie pod uwagę kryteria takie jak: kreatywność, jakość techniczna i realizację tematu.

Zgłoszenia

Zgłoszenia do PhotoChallenge 2019 trwają do 31.10.2019 wyłącznie na oficjalnej stronie konkursu: https://jakandjil.pl/photochallenge2019/

Wszystkie informacje na temat zasad, terminów i nagród PhotoChallenge 2019 można znaleźć w regulaminie oraz FAQ konkursu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s