O mnie

EF078A7C-4BA7-4456-BC8F-05075F110719

Cześć, to ja – Blanka Kolago-Szymczak.

Wiem, że do pewnych decyzji dochodzi się czasem bardzo długo. Mówię to z autopsji. Dlatego by skrócić Wam tę drogę założyłam Slow Fix Bloga. To miejsce powstało dla Was by inspirować Was do eko zmian, tak abyśmy wszyscy tworzyli lepszy świat.

Zanim zaczęłam przygodę z blogowaniem pracowałam w tzw. PRze, w sektorze usług profesjonalnych; firm prawniczych, executive search i private bankingu.

Zarówno tu jak na Instagramie i Facebook’u próbuję zdefiniować, co oznacza życie w stylu green. Poruszam tematy w sposób dociekliwy i uczciwy, w tym  dotyczące zrównoważonej mody, odpowiedzialnego biznesu, społecznej sprawiedliwości, ‘zielonej’ technologii i ekologicznego życia w różnych aspektach m.in. zdrowia, zdrowego odżywiania i pielęgnacji.

Współpracuję  z pasjonatami i ekspertami na poziomie międzynarodowym, co pozwala mi być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami dotyczącymi ekologii i zrównoważonego rozwoju.

Przez kilka lat byłam ambasadorem  europejskiego programu Worth Partnership Project wspierającego rozwój małych i średnich przedsiębiorstw związanych z modą i designem, które idą w kierunku zrównoważonego rozwoju i nowych technologii.

Jeśli potrzebujecie wsparcia, doradztwa czy opowiedzenia o Was w w/w tematach proszę o kontakt emailowy – slowfixblog@gmail.com

2 Comments

 1. Erminia D'Itria pisze:

  Dear Blanka,

  I am Erminia D’Itria, PhD candidate at the Politecnico di Milano and member of the Fip – Fashion in Process collective (http://www.fashioninprocess.com/).
  My team is currently partecipating with London College of Fashion (UK), Istitute Francais de la Mode(FR), Middlesex College(UK), in an European Cosme project about Mapping Sustainable Fashion Opportunities for SMEs.
  This work will be within the scope of my doctoral research and I am now starting to interview the experts.
  I would like to interview you, as a national expert, about Sustainability in the Fashion field.
  The interview will only take about 20 minutes to complete.
  Please, find attached copy of the interview info.
  I hope you can find the time to help me in my research.

  I look forward to hearing from you.

  Sincerely,
  Erminia

  Polubienie

  1. slowfixblog pisze:

   With pleasure! Just when I’ll be back from my trip

   Polubienie

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s