O mnie

A1869167-E7A8-4A2E-8D52-7DB377BE0AB3

Blanka Kolago-Szymczak, założyciel i redaktor SLOW FIX BLOGA, miejsca, które zmienia postrzeganie pojęcia zrównoważonego rozwoju

Aktywistka  z ponad 10-letnim doświadczeniem w PR, w sektorze usług profesjonalnych; firm prawniczych, executive search i private bankingu.

Obecnie próbuję zdefiniować, co oznacza życie w stylu green. Poruszam tematy w sposób dociekliwy i uczciwy, w tym  dotyczące zrównoważonej mody, odpowiedzialnego biznesu, społecznej sprawiedliwości, ‘zielonej’ technologii i ekologicznego życia w różnych aspektach m.in. zdrowia, zdrowego odżywiania i pielęgnacji. Jedną z moich najnowszych pasji jest wspieranie zrównoważonej turystyki. Ten projekt nazwałam Green Hotels Index. Został on przedstawiony na platformie  UNWTO (Światowej Organizacji  Turystyki Narodów Zjednoczonych)jako jedna z kilkudziesięciu koncepcji wspierających promowanie odpowiedzialnej turystyki.

Założyłam Slow Fix Bloga w 2016 po tym jak współtworzyłam  Forum Biznes i Bioróżnorodność. Obecnie mam rosnące grono czytelników. Współpracuję  z pasjonatami i ekspertami na poziomie międzynarodowym, co pozwala mi być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami dotyczącymi ekologii i zrównoważonego rozwoju. Zachęcam do pozytywnych zmian, tak abyśmy wszyscy tworzyli lepszy świat. Od czerwca 2018 jestem ambasadorem  europejskiego programu Worth Partnership Project wspierającego rozwój małych i średnich przedsiębiorstw związanych z modą i designem, które idą w kierunku zrównoważonego rozwoju i nowych technologii.

Jeśli potrzebujecie wsparcia, doradztwa czy opowiedzenia o Was w w/w tematach proszę o kontakt emailowy – slowfixblog@gmail.com

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: